معرفی شرکت ها

شرکت روف گاردن چکاد بام سبز ایران

لوگوی شرکت چکاد بام

چکاد بام، بام سبز طراحى شده با استفاده از اجزاى مدولار است که در فضاهاى بلا استفاده اى از ساختمان نظیر پشت بام ها همسو با تکنولوژى مدرن و همخوان با ارزش هاى زیباشناسى، اجتماعى و فرهنگ ایرانى مى تواند در شرایط زیست محیطى اکنون فضاى سبز از دست رفته شهرى را زنده و موجبات پایدارى محیط، بهبود سلامت روانى و جسمى ساکنین و افزایش کیفیت زندگى گردد

ویژگی های روف گاردن بام سبز دیوار سبز تراس سبز چکادبام

 • تنها تولید کننده صنعتى تجهیزات بام سبز، دیوار سبز، تراس سبز و معمارى داخلى سبز به روش مدولار در ایران
 • مشاوره، طراحى و اجراى فضاى سبز عمودى: بام، تراس، دیوار و معمارى داخلى سبز
 • تولید کننده انواع فلاورباکس ها، آلاچیق ها، پشت بند، پرگولا و …
 • طراحى اقلام به صورت پرتابل و مدولار بر مبناى استانداردهاى ایالت متحده و تولید با مصالح بومى و مقاوم در برابر عوامل محیطى
 • امکان اجرا و نصب سریع، چیدمان متنوع و تغییر الگو حتى پس از اجرا

ویژگی های اقلام روف گاردن، فلاورباکس ها، دیوار های سبز مدولار چکاد بام

 • اقلام چکاد بام قابلیت اجراى سریع داشته و قابل جابجایى مى باشند.
 • امکان چیدمان متنوع مطابق با سلیقه استفاده کنندگان وجود دارد.
 • کلیه مصالح چوبى از جنس چوب پلاست و ترموود مى باشد (ضد آب).
 • اقلام داراى چهارچوب فلزى با رنگ کوره اى مى باشند( همانند رنگ اتومبیل).
 • فلاورباکس ها و سینى هاى پوششى داراى لایه محافظ خاک و زهکش آب است.
 • نماهاى کامپوزیت آلومینیومى در رنگ هاى مختلف قابل سفارش مى باشد.
 • دیواره هاى فلاورباکس ها داراى لایه عایق حرارتى است

▼ برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور مراجعه نمایید ▼

روف گاردن | بام سبز | تراس سبز | دیوار سبز | فلاورباکس | آلاچیق چکادبام

 

 

 

 


شرکت چکاد نو اندیشان طرح

آلاچیق فلزی مدرن چکاد بام

شرکت مهندسین مشاور چکاد نواندیشان طرح اولین شرکت مجری بام سبز در ایران به روش مدولار – پرتابل می باشد که از سال 1384 خدمات مشاوره و طراحی در زمینه های مختلف را آغاز و از سال 1390 به صورت تخصصی به طراحی و اجرای بام سبز، دیوار سبز، تراس سبز، معماری داخلی سبز و انواع آلاچیق و فلاورباکس پرداخته است.

روش طراحی واجرای بام سبز در سبک مدولار – پرتابل

روش اجرای بام سبز در سبک مدولار – پرتابل به صورت چیدمان اقلام پرتابل روی سطح بام می باشد. ویژگی های اصلی روش بام سبز پرتابل شامل:

 • قابل اجرا بر روی کلیه بام ها( بهره برداری شده و در حال ساخت)
 • وزن سبک و بار زنده
 • قابلیت طراحی و ایجاد چیدمان جدید بام سبز حتی پس از اجرا
 • سرعت بالا در اجرا به دلیل پیش ساخته بودن اقلام

▼ برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور مراجعه نمایید ▼

شرکت چکادنو، طراحی و اجرای بام سبز، دیوار سبز، تراس سبز

 

 

 

 


شرکت چکاد چوب

چوب پلاست ترمووود

 • تولید چوب پلاست (چوب پلاستیک یا وود پلاست یا wpc)
 • طراحی و تولید انواع آلاچیق مدرن چوبی، دور شیشه ای، فلزی
 • اجرای بام سبز، تراس سبز، دیوار سبز و فلاورباکس های چوبی و فلزی

شرکت چکاد چوب مجری تخصصی انواع آلاچیق های چوبی و دور شیشه ای و پرگولا با 5 سال تخصص در تولید محصولات چوب پلاست از جمله شرکت های موفق در این زمینه به شمار می رود.

تنوع آلاچیق ها و تجربه کاری بالا در زمینه اجرا و تولید چوب پلاست این شرکت را به یکی از موفق ترین شرکت های مجری آلاچیق تبدیل نموده است.

▼ برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور مراجعه نمایید ▼

چوب پلاست، ترمووود، wpc ، wood plastic

 

 

 

 


کلینیک تخصصی طراحی و اجرای بام سبز

یکی از فعالیت هایی که در کلینیک تخصصی  طراحی و اجرا ی بام سبز، در گروه مهندسی معماری ایران صورت می پذیرد، مطالعه وشناخت روش ها وتکنیک های نوین طراحی و ساخت بام سبز است .لذا یکی از رویکرد های اصلی این گروه تلفیق نظریه های علمی با روشهای عملی است.

برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور مراجعه نمایید

کلینیک تخصصی طراحی و اجرای روف گاردن

 

 

 

 


شرکت لوتوس

تیمی از بهترین مهندسین معماری، لند اسکیپ و کشاورزی می باشدکه به طور تخصصی در زمینه منظر پردازی و ایجاد محوطهو فضا های سبز زیباو منحصر بفرد فعالیت می کنند. این تیم با استفاده از دانش روز و خلاقیت و تواناییمحیط های را ایجاد می کند که بی نظیر و بی بدیل می باشند .طراحی و احداث انواع باغ ها( ژاپنی .صخره ای.آبی. رومی.ایرانی و مدرن و سنتی و ... طراحی واحداث محوطه و فضای سبز بر روی پشت بام و تراس(روف گاردن) و پنت هاوس با استفاده از دانش روز  ROOF GARDEN و ...

برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور مراجعه نمایید

مجری روف گاردن و گرین وال

 

 


شرکت مهــر آریــا

نماینده انحصاری شرکت زینکـو آلمـان (ZinCo GmbH)، مفتخربه ارائه راهکـارهای جامع در خصوص ایجاد بــام های سبــز می باشد. این شرکت می کوشدتا با بهره گیری از کـادری مجـرب و با پشتوانه 55 ساله مهندسین شرکتزینکـو آلمـان،در بازگشت طبیعت از دست رفته به شهرهای کشورمــانو همچنینجلوگیری از به هدر رفتن منابع آب و تولید هـــوای پاک وسالم و از طرفی ایجاد مناظری زیباو دلنشين برای همگان، گامیموثر و بسزا بردارد.

برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور مراجعه نمایید

شرکت طراحی و اجرای بام سبز

 

 


شرکت چکاد بام  

 

چکاد بام مجری بام سبز طراحی شده با استفاده از اجزای مدولار استهمسو با تکنولوژی مدرن و همخوان با ارزش های زیباشناسی، اجتماعیو فرهنگ ایرانیمی باشد و می تواند در شرایط زیست محیطیاکنون فضای سبز از دست رفته شهریرا زنده و موجبات پایداری محیط، بهبود سلامت روانی و جسمی ساکنین و افزایشکیفیت زندگی گردد.

برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور مراجعه نمایید

http://www.chekadeno.com/

 

 

 

 


شرکت گروه طراحان باغ سبز

مشاوره و طراحی فضای سبز

ایجاد فضای سبز توسط طراحان حرفه ای با تلفیق هنر سنتی و مدرن و ترکیب طبیعت و فرهنگ هاچنانچه شما در فکر احداثو یا تغییر در فضای سبز خانه خود هستیدقبل از هر اقدامیبا کارشناسان شرکت مشورت نمایید و...

برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور مراجعه نمایید

محوطه سبز و فضای سبز

 

 

 

 

 


شرکت green roof , green wall

سفیر سبز سمام تامین کننده لایه های زیرسازی بام سبز و مجری پروژه های بام سبزو دیوار سبز گیاهی و اولین اجرا کننده بام سبز گسترده و دیوار سبز یکپارچه فرانسوی در ایران  می باشد.

برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور مراجعه نمایید

گرین روف و گرین وال

 

 


شرکت گل افرا

بیش از چهل و پنج سال است که موسسین گل افرا مشغول ارائه خدمات مشاوره ای و اجرائی در زمینه طراحی فضای سبز و سیستم های آبیاری اتوماتیک هستند. نمونه کاری های انجام شده در این سالها بیشمارند که گوشه ای از آخرین پروژه ها در بخش گالری تصاویر قابل مشاهده می باشد.خدمات طراحی فضای سبز گل افرا شامل : جنگل کاری ، کاشت صنعتی گیاهان و فضا های سبز ، احداث برکه ، اجرای روف گاردن (بام سبز) ، اجرای باغ صخره ای (راک گاردن) ، چهارباغ و انواع باغ ایرانی و ژاپنی ، تولید گیاهان منحصر بفرد محوطه

برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مراجعه کنید

گلدان و فلاورباکس

 

 

 

 


 شرکت چوب افشار

گروه چوب افشار بزرگترین و مدرن ترین واحد ساخت ماشين آلات و خدمات فرآوری چوب و ساخت سازه های چوبی مخصوص فضای باز در ایران می باشد.

گروه چوب افشار با داشتن کادر متخصص در رشته صنایع چوب موفق به ثبت 7 اختراع  و دریافت 7 تندیس با لوح زرین ، 12 تقدير نامه ، لوح سپاس و يادبود ، تنها واحد داراي مجوز براي ساخت و خشك كردن چوب در ايران ، مشاور و دبير كارگروه هاي تخصصي اتحاديه صادركنندگان مبلمان ايران ، عضو كميته سياست گزاري دانشگاه علمي و كاربردي صنعت مبلمان ، عضو كميته داوران نمايشگاههاي مدكس و هافكس ، نگارنده بيش از 60 مقاله علمي در صنعت چوب  ميباشد .

گروه چوب افشار در زمینه های تولید ، فروش و خدمات زير فعالیت می نماید

توليد پروفيل هاي چوبي ترمو وود و اشباع شده و ...

برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور مراجعه نمایید

چوب | ترموود | چوب پلاست

 

 


شرکت طرح منظرآريا

اين شرکت با بهره گيري از کارشناسان خبره و متخصص در طراحي محيط شهري و فضاي سبز و آشنا به جديدترين فناوري و تکنولوژي روز دنيا و نيز با مشارکت شرکتهاي اروپايي و آسيايي در تامين تجهيزات دکوراسيون شهري ،آماده مشاوره و ارئه طرح هاي پيشنهادي به منظور زيباتر شدن محيط شهري مي باشد .اين شرکت در 4 کارگروه تخصصي با  بهره گيري از کارشناسان و کادري مجرب در زمينه هاي محوطه سازي و فضاي سبز، آبياري مکانيزه، دکوراسيون شهري و بازرگاني فعاليت مي نمايد

برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور مراجعه نمایید

شرکت طراحی روف گاردن در تهران        

 

 

 


 

شرکت برگ سبز مشتاق

با در اختیار داشتن کادری مجرب اقدام به فعالیتهای مرتبط با موارد قید شده در اساس نامه که شامل مشاوره ، طراحی و اجرای فضای سبز - مشاوره ، طراحی و احداث گلخانه های کوانست و شیشه ای نگهداری و مدیریت فضای سبز و برگذاری کلاسهای آموزشی در زمینه تولید ، تکثیر و نگهداری گلها و گیاهان زینتی نموده البته لازم به ذکر است این شرکت پیش از آن فعالیتهای تولیدی خود را در غالب موسسه ای به نام نهالستان برگ سبز شروع کرد که هم اکنون نیز این موسسه ...

برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور مراجعه نمایید

خدمات سبز | گرین روف | تراس | گرین وال

 

 

 


شرکت طراحی بام رویایی

این شرکت توفيق آن داشته­ كه براي اولين بار در ايران "­ بام سبز و ديوار سبز (فضاي سبز عمودي) " را در راستاي مصوبه مذكور طراحي و اجرا نمايد. از آنجايي­كه كلان شهرها با مشكلاتي مانند آلودگي­ هاي هوا و يا پديده گلخانه­ اي مواجه مي­ باشند استفاده از فضای سبز عمودی یا دیوار سبز و ­بام سبز می­ تواند مشکلات را تا حدود زیادی حل کند.

برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور رجوع نمایید

تماس با دفتر طراحی و اجرای روف گاردن

 

 

 


 

شرکت خانه باغ

مجموعه فعالیت خود را با اجرای فضاهای سبز و سپس تولید گیاهان پوششی آغاز نمود که در ادامه با تولید و عرضه گیاهان پیازی و نشاء فصلی ، توانست گام های بعدی برای پیشبرد اهداف مورد نظر را بردارد.فقدان طراحی های مناسب برای محوطه ها و عدم اجراهای اصولی این مجموعه را بر آن داشت تا با تحقیق در این خصوص و تکمیل تحصیلات آکادمیک و جذب نیروی متخصص در این زمینه ، جایگاه خود را به عنوان گروه تخصصی در محوطه سازی و فضای سبز ارتقاء دهد.

12 سال سابقه کاری و فعالیت جدی در زمینه کاشت گیاهان در باغچه های روی بام و طراحی و اجرای روف گاردن ، این مجموعه را جزء پیشگامان طراحی و اجرا روف گاردن قرار داده است.

برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور رجوع نمایید

 

طراحی فضای سبز محوطه | لابی | بام/

 

 

 

 


شرکت چوب زیست

گروه چوب زیست با در اختیار داشتن  تیم حرفه ای پروژه های روف گاردن و بام سبز -باغ بام و محوطه سازی های پنت هاوس ها را انجام می دهد .ما با استفاده از دانش به روز دنیا و با استفاده ازتکنولوژی روز همراه تجربه ای که طی این سال ها و پس از اجرای پروژه های مختلف بدست آورده ایم قادریم  مطمن ترین و زیبا ترین فضاهای سبز و باغ ها را بر روی پشت بام و تراس های شما ایجاد نماییم.

تکنولوژی جدید عایق بندی   و...

برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور رجوع نمایید

چوب | چوب پلاست | ترمو وود


 

شرکت ساختمانی آرام بنیان

با داشتن مدیران و مهندسان توانمند خود در زمینه طراحی و اجرای کلیه پروژه های معماری و عمرانی به عنوان عضوی قدرتمند از جامعه مهندسان ایران به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه فنی مهندسی آرام بنیان (AB co.) با بهره گیری از تجربیات مختلف در پروژه های متعدد و ...

عرصه فعالیت ها:

ساختمان های مسکونی ویلایی.

ساختمان های بلند مرتبه مسکونی.

ساختمان های بلند مرتبه با کاربری اداری و تجاری.

ساختمان های با کاربری خدمات از جمله بیمارستان و هتل سازی و ...

طراحی فضاهای سبز و ...

برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور رجوع نمایید

http://www.arambonyan.com/


 

شرکت سبز بام

شرکت سبز بام با کادری مجرب و به شکلی تخصصی، طراحی، اجرا و نگهداری بام های سبز را در کشور به عهده دارد .این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی و امکانات داخل و خارج از کشور و همچنین ذوق و سلیقه و تجربه کارشناسان و مهندسان خود فضایی زیبا و دلنشین را برای شهروندان عزیز به شیوه ای کاملا تخصصی و علمی ایجاد می کند.

برای اطلاع بیشتر به سایت شرکت مذکور رجوع نمایید

http://www.sabzbam.com/